چهارمین مرحله جشنواره پات ویژه تر از سه دوره گذشته

جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ 0 نظر 50 بازدید

یک دستگاه خودروی آئودی Q5 و 40 عدد گوشی آیفون 6s جایزه پذیرندگان شرکت ایران کیش و یک دستگاه خودرو MG3 ، جایزه دارندگان کارت های شتابی در چهارمین مرحله جشنواره پات شرکت کارت اعتباری ایران کیش است.

 در طی سه دوره گذشته جشنواره پات ، به قید قرعه و براساس میزان امتیاز کسب شده توسط پذیرندگان، سه دستگاه خودرو 3MG و 120 گوشی آیفون 6s اهدا شده است .

این در حالی است که در چهارمین دوره جشنواره پات علاوه بر یک دستگاه خودروی آئودی Q5 به یکی از پذیرندگان ، به یکی از دارندگان کارت نیز یک دستگاه خودروی MG3هدیه داده می شود. از دیگر بخش‌های این جشنواره اجرای طرح ۷۷۸۸ است که تا پایان جشنواره ادامه دارد.

در این طرح به پذیرندگان دستگاه‌های POS ایران کیش و پشتیبان‌های پذیرندگان روزانه به قید قرعه جایزه نقدی تعلق می‌گیرد. همچنین برای افرادی که تا پایان جشنواره به عضویت کانال تلگرامی جشنواره پات به نشانی paat95@ در آیند، هرروز به قید قرعه به یکی از اعضای کانال جایزه نقدی پرداخت می‌شود. گفتنی است در جشنواره آنلاین «پات» جزیره کیش نیز به دارندگان کارت و پذیرندگانی که در جزیره کیش ، از طریق دستگاه های ایران کیش ، خریدو فروش خود را انجام دهند به صورت آنلاین برنده خواهند شد و کارت های هدیه داده می شود . پذیرندگان شرکت ایران کیش و دارندگان کارت های شتابی از هم اکنون می توانند با افزایش خریدها و تراکنش های خود به کسب امتیاز بیشتر برای برنده شدن جوایز ویژه چهارمین دوره جشنواره پات اقدام کنند .

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر